Hotel & Restauracja Margerita***

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский

Hotel & Restauracja Margerita***

Nasz obiekt położony jest w malowniczej okolicy należącej do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Znajduje się w odległości 300m od granicy Krakowa, na trasie Kraków-Olkusz.

Dojazd do centrum Krakowa oraz Portu Lotniczego w Balicach zajmuje około 10 minut.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 70 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Posiadamy salę restauracyjną, w której serwujemy tradycyjne posiłki kuchni polskiej i europejskiej oraz piękną, przeszkloną salę, na której organizujemy przyjęcia, wesela, bankiety oraz konferencje.

Dla naszych Gości dostępny jest bezpłatny parking.
Na terenie obiektu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy.

Dobra lokalizacja, łatwy dojazd oraz miła i rodzinna atmosfera sprawiają, że nasi goście chętnie do nas wracają.

Aktualności

slider

Slajd 1

Mamy przyjemność zaproponować Państwu spędzenie Nocy Sylwestrowej w nastrojowej atmosferze w Hotelu Margerita***. Bal rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie do białego rana. Przez całą noc będzie Państwu towarzyszył znakomity zespół oraz Dj. Na taneczną zabawę zapraszamy na wyjątkową salę bankietową. III dania gorące Deser Zimne przystawki Alkohole Napoje zimne i gorące bez […]

196041_roze_platki_swiece_walentynki

PAKIET ROMANTYCZNY 2016

Jako profesjonaliści i romantycy w jednym zapewnimy wyjątkową, intymną atmosferę oraz dołożymy wszelkich starań by pobyt w naszym hotelu zapadł Państwu na długo w pamięci.