Hotel & Restauracja Margerita***

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Proponujemy Państwu wynajem samochodów z firmy AUTO CZARTER.

Auto Czarter to dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia samochodów o zasięgu ogólnopolskim, która dysponuje elastyczną i atrakcyjną ofertą, dopasowaną do oczekiwań Klienta. Nieważne, czy potrzebujesz auta na weekend czy tydzień, Auto Czarter zawsze zapewni Ci fachową pomoc.

Dbamy o zadowolenie, bezpieczeństwo i komfort każdego Klienta. Konkurencyjne warunki wynajmu, możliwość negocjacji cen, doświadczona kadra pracowników oraz indywidualne podejście do Klienta to nasze atuty.

Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy bez ukrytych kosztów oraz minimum formalności – u nas wynajem auta to zaledwie 15 minut!

Auto Czarter to wypożyczalnia samochodów za pośrednictwem, której w prosty i zarazem wygodny sposób dokonasz wynajmu auta. Dysponujemy nowoczesną i niezwykle rozbudowaną flotą transportową, którą tworzy ponad 450 samochodów różnych marek we wszystkich segmentach.

Jesteśmy przekonani, że tak atrakcyjna oferta wzbudzi twoje zainteresowanie i dokonasz wyboru modelu zgodnie z określonymi potrzebami. Bezpieczeństwo i komfort podróży stanowią istotne kryteria, dlatego też decydując się na wynajem samochodów przy naszym udziale zapewniamy, że zostaną one spełnione.

Nasz zespół tworzy doświadczona i kompetentna kadra pracowników, gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania w zakresie oferty na wynajem aut. Podejmując współpracę z Auto Czarter gwarantujemy konkurencyjne warunki cenowe (wraz z możliwością negocjacji) , minimum formalności i zadowolenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką wartością jest dla ciebie czas- u nas wynajem auta to zaledwie 15 minut! Przekonaj się już teraz i sprawdź, co jesteśmy w stanie zaoferować dla najbardziej wymagających klientów. Dla ułatwienia podjęcia decyzji, zwróć uwagę, że przy każdym z pojazdów zamieściliśmy dokładne opisy. Służymy fachową pomocą i doradztwem, zawsze kiedy tylko zachodzi taka konieczność. Oferta naszej wypożyczalni samochodów Auto Czarter skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Długoletnia obecność w branży przełożyła się na liczne rekomendacje ze strony zadowolonych klientów, a którzy to polecają nasze usługi, co stanowi dla nas ogromną satysfakcję. Nieustannie dążymy do tego, aby się rozwijać. Nasze oddziały znajdują się już w siedmiu województwach, co stwarza także dodatkowe opcje ku temu, że nasi klienci mogą wynająć i zwrócić auto w różnych lokalizacjach. Oczywiście, w zależności od wymagań jesteśmy w stanie zapewnić zarówno krótko jak i długoterminowy wynajem samochodów.

Kładziemy szczególnie duży nacisk na indywidualne podejście i jasne zasady, dlatego też wybierając wypożyczalnię samochodów Auto Czarter możesz być pewien, że będzie to jedyna słuszna decyzja. Poznaj nas i zyskaj!

KLASA B CENA 99 ZŁ./24H.

KLASA C CENA 125 ZŁ./24H.

KLASA C AUTOMAT CENA 155 ZŁ./24H.

KLASA D CENA 190 ZŁ./24H.

KLASA SUV CENA 200 ZŁ./24H.

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

tel.607 600 027

 

e-mail: krakow@autoczarter.pl

www.autoczarter.pl