Hotel & Restauracja Margerita***

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский
zmieniony

Lokalizacja

Dojazd z Hotelu do Centrum Krakowa


              Przystanek autobusowy znajduje się 200 metrów od Hotelu- nazwa przystanku: „Skrzyżowanie do Podchruścia NŻ”). Odjeżdżają od niego minibusy (zamiast numeracji posiadają nazwy np. „Kraków”, „Dworzec Główny”, „Galeria Krakowska”) do centrum Krakowa, przystanki w Krakowie na których zatrzymuje się bus znajdują się na ulicy: Czarnowiejska, Karmelicka i Pawia (ulica Pawia znajduje się najbliżej Dworca Głównego). Cena biletu dla 1 osoby wynosi ~4 PLN, dojazd zajmuje około 30 minut.

Istnieje również możliwość dojazdu do Krakowa, za pomocą komunikacji miejskiej-MPK, autobusy 210 & 230 kursują z przystanku średnio 1-2 razy na godzinę. Dojazd do przystanku „Bronowice Małe” zajmuje 11 minut, aby dojechać do Centrum należy przesiąść się do tramwaju o numerze 4,8,24. Natomiast autobus o numerze 139 dojeżdża do Parku Wodnego. Cena biletu wynosi 2,80-3,80 PLN.

 

Dojazd do Hotelu


 

Hotel położony jest przy międzynarodowej drodze 94 tuż przy wjeździe do miasta Kraków. Wyjazd z Krakowa przez Rondo Ofiar Katynia (koło McDonald, Makro, Ikea). Odległość od Ronda ok. 7 km. Wjazd i wyjazd na autostradę A4, znajduje się 2km od Hotelu. Busy z ul. Pawiej (obok Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego) w kierunku Olkusza w cenie 4,50 zł odjeżdżają średnio co 15 min. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje ~ 8 minut, a do Balic ~5 minut.

 

Mapa lokalizacyjna


Nasze współrzędne geograficzne: N50° 6′ 53.5917″ – E19° 52′ 11.8603

Kontakt