Hotel & Restauracja Margerita***

  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский
konferencje - baner mały

Konferencje

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnej i profesjonalnej obsługi kursów, szkoleń, konferencji czy firmowych imprez integracyjnych.

Wielu klientów biznesowych zaufało już naszym usługom.
Hotel Margerita zajmuje się organizacją i obsługą różnorodnych imprez:
od kameralnych spotkań, posiedzeń, szkoleń, bankietów, aż po duże przedsięwzięcia promocyjno-handlowe, konferencje i bale. Posiadamy sale konferencyjną wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny, oferujemy zakwaterowanie, wyżywienie, i szereg dodatkowych atrakcji układanych indywidualnie według życzeń Klienta. Pragniemy uatrakcyjnić i sprawić by pobyt w oferowanym przez nas obiekcie był niezapomniany. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

 

Nasza oferta biznesowa przygotowana jest z myślą o wszystkich tych firmach, które chcą profesjonalnie zorganizować wszelkiego typu spotkanie biznesowe.
Wyjątkowy układ architektoniczny wnętrz oraz jakość wykończenia Hotelu Margerita czynią z niej idealne miejsce do realizacji spotkań, konferencji
i szkoleń dla kadry menedżerskiej, zarządzającej i np. kluczowych klientów.
Obsługujemy grupy liczące do ok. 250.
Organizujemy spotkania od kilkugodzinnych do kilkudniowych.
Oferujemy kilka gotowych i sprawdzonych schematów ułożenia sali ilustracje poniżej) oraz fachowe doradztwo przy organizacji imprezy.


Jeśli szukają Państwo ciszy oraz spokoju niezbędnego do twórczego wysiłku
i umysłowej koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku – serdecznie zapraszamy do naszego hotelu.